Těhotenská móda!

Vždy jsem byla v oblékání tak trochu kontroverznější a vždy jsem milovala trendy, šik a originální módu.

Ráda chodím po sekáčích, výprodejích, doma něco upravím, nastříhám, nebo si nechám ušít.

Rozhodně nechci určovat, co má těhule nosit v období, které se jí může zdát celkem nekomfortní a v některých proporcích si může připadat neforemná (takhle se teda vidím já), ale po přijetí do skupiny těhotenské módy na Facebooku, kde jsem byla celých 6 minut a 8 vteřin jsem se zase ze skupiny pěkně rychle odhlásila. DO HAJZLU! ŠÍLENÝ!

Tak já rozhodně nebudu nosit nic, co vypadá naprosto antisexuálně a to jen proto, že je to děsně pohodlné a jako budoucí máma se musím hodit do seriózního módu.

Chápu, že je důležité pro miminko i nastávající maminky, aby byly oblečené co nejpohodlněji, ale to neznamená, že se zahalím do neforemných, nudných, staropanenských hadrů, které postrádají ženskost a smysl pro módu.

Je samozřejmě taky rozdíl v typu postavy a vzhledem k té mojí mohu alespoň inspirovat holky, které jsou na tom obdobně jako já.

S největší pravděpodobností budu v mém případě těhotná jen jednou za život, takže chci být stylová a sexy i v případě, že budu totálně zavodněná, nateklá a do našeho prvního patra polezu po čtyřech!

TIPY NA HADRY PRO TĚHOTNÉ I NETĚHOTNÉ:
🌸 www.anglickamoda.cz – sekáč
🌸 Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivárius – módní řetězce, kam chodím zásadně v období výprodejů.
🌸 Karitraa – jsem hrdou ambasadorkou a celé těhotenství jsem díky ní sporty šik mamabuchta. https://karitraa.norskamoda.cz/obchod/
🌸 StyLoveka – eshop – nakoupíš levně a trendy https://www.facebook.com/StyLoveka-360135431134641/
🌸 B.young – nová značka na českém trhu, se kterou spolupracuju a která má nadčasové a top modely, přesně navržené pro Mary jak těhotnou, tak netěhotnou https://www.byoung.com/  – brzy v české verzi webu.
🌸 Vinted – burza oblečení a doplňků. Aplikaci do telefonu stáhnete zdarma. Tam jsem si po pár korunách nakoupila spousty krásného oblečení.
🌸 AliExpress – eshop, který znají asi všichni a kde jsem si za pár dolarů koupila úžasné boho šaty a overaly na cvičení www.aliexpress.com
🌸 Spoustu oblečení jsem dostala od svých kamarádek, které měly v těhotenství úžasný vkus, takže se nebojte ani maternity módy obzvláště značky Dorothy Perkins.

Mary

  • Nejnovější příspěvky
  • Jak být ve 40 MATKOU a NEZBLÁZNIT SE z toho!