Naam jóga

Když jsem hledala jógu, která by mi kompenzovala můj velký energetický výdej, který má práce vyžadovala, přivedla mě kamarádka na Naam jógu.

Pamatuju si, když jsem odcházela z první lekce, byla jsem fascinovaná především díky zpívaným mantrám, které jsou součástí lekce.

Měla jsem v těle tak rozvibrovanou energii, že jsem měla pocit, že mi někdo zapomněl vypnout vibrátor.

Naam jóga je diametrálně jiná v technice i provedení, než jaké mají dynamické jógy, jakými jsou například: Power jóga, Ashtanga nebo Vinyasa. 

Jsem ráda, že jsem se Naam jógy nemusela vzdát ani teď, protože má variantu i pro těhotné a tam je cvičení zaměřené na uvolnění celého těla i mysli.

Díky jednoduchým technikám a práci s meditací se tělo i mysl připravuje k naladění, aby ženy přivedly na svět krásné, zdravé a spokojené miminko.

www.naamjoga.cz je studio, které jsem navštěvovala a lekce tam probíhaly pod vedením velmi sympatické lektorky Katky Kolihové.

Nevím, kolik % byla realita a kolik placebo, které se podepisovalo na pocitu, že to funguje, ale pro mě bylo důležité to, jak se po lekci cítím a vo tom to je, ne?  

Každopádně, co fungovalo mně, nemusí fungovat a sedět tobě. Já to měla vyloženě jako kompenzaci ke svým tanečním lekcím, které byly stále dynamické a vedla jsem je do sedmého měsíce. Vím, že spousta těhulek dokonce i běhá, což obdivuju. Pokud chceš být aktivní, tak zkoušej, co ti bude nejbližší, protože ten blažený pocit je úžasný bonus pro tvé miminko.

  • Nejnovější příspěvky
  • Jak být ve 40 MATKOU a NEZBLÁZNIT SE z toho!