Instagram VS. Realita

INSTAGRAM: Dokonalý pár překypující nekonečnou horou lásky. Sen každé holky o rodinné idyle. Hladící bříško. Moře sexu. Šeptání do ouška. Romantika jak sviň. Žena, která denně vaří teplé večeře a je stále se usmívající, protože svět je tak sluníčkový. Jen oni dva a čas. Pokud nezemřeli, tak se milují dodnes.

REALITA: Tvař se, že tě to baví. Tvař se, že mě máš rád.

Můj chlap si získal velký obdiv, poněvadž a protože z duše nemá rád focení. Je romantikou totálně nepolíben, takže nějaký piknik v trávě? Zapomeňte!! Stylizování do klišé pozic? Za trest!!

Všude mravenci, komáři, nad hlavou létající fotografka. Au, do háje, něco mě kouslo. Dítě kopalo, břicho tlačilo.

Celé focení dovršil Mário větou: „Musim sa isť vychcať.“

ZÁVĚREM: Konečně máme po 4 letech první společné foto, které nám může viset v obyváku na stěně!

Po zkušenostech jiných mamabuchet nikde neprezentuju jméno našeho dítěte. Důvod? „Hmmm, no to je moc dlouhé, no to se zase nehodí k příjmení, no to mám kolegyni v práci, kterou nesnáším, jeeeej, tak to se mi nelíbí, hmmmm, proč nedáte české? Jsme přeci v čechách…“ WTF!

I kdyby se naše dítě jmenovalo Frodo, tak s tím nikdo nic neudělá! Je vůbec jméno Frodo zavedené na matrice?

Žijeme v moderní době, kde není problém změnit pohlaví, tak změna jména bude to nejmenší v případě, že se jí nebude líbit.

Nepochopím ještě jednu věc, a to, že na fórech prosí těhule ostatní těhule nebo maminky o radu a názory na jejich vybrané jméno pro dítě, a klidně i negativní. Vážně je pro ně důležitý názor cizích holek, které berou kritiku na druhé spíše jako sebeukájení???

Na fóra nechodím, vyskočilo to na mě ve spojení s naším vybraným jménem a nedalo mi se nezačíst… auu… to jsou feedbacky… jeee, těch hysterek… no nic… nechci se to snažit pochopit, bere mi to energii!

Tak mějte krásné a pozitivní dny.

Mary

  • Nejnovější příspěvky
  • Jak být ve 40 MATKOU a NEZBLÁZNIT SE z toho!